Hakkımızda


 

Yakın zamanda kurulmuş olan firmamızın genç ve dinamik ekibiyle birlikte kısa zamanda insanların firmalarda aramış olduğu güveni sağlamayı başarmıştır. Güven ve memnuniyet bizim kurumsal felsefemizin temellerini oluşturan iki en önemli etmenlerdir. Müşterilerimizin ve müşteri adaylarımızın toplumsal değerlerin dışına çıkarılmadan ihtiyaçlarının giderilmesine ekipçe dikkat etmekteyiz. Yasalar gereği henüz 18 yaş altı olan evlatlarınızın sorumlulukları tamamen ailelerine aittir. Kurumumuz üzerine düşen sorumluluğu almakla birlikte çocuklarınızın sorumluluklarını hiçbir şekilde kabul etmemekteyiz. Sektörümüzün içerisindeki diğer rakip firmalarımıza oranla daha dikkatli ve titiz bir şekilde çalışmaktayız.

Sağlıklı bir cinsel hayatınızın olması için kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. Uyumlu çiftlerin tatminkâr olması için gerekli tüm haz verici oyuncak ve aletlerin güvenilir adresi olmak için gereken tüm işlemler A’dan Z’ye ekibimiz ve firma sahibimiz tarafından yapılmaktadır. Bunlara ek olarak derin araştırmalar sonucu özenle seçilmiş etkili konuları seçerek bunların üzerine bloglar yazarak siz değerli müşterilerimiz ve müşteri adaylarımızın bilgilendirip cinsel yaşamda farkındalık yaratılması amaçlanır.

Sonuç olarak bizler Sır Pazar ekibi olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine fazlasıyla getirmeye özen göstermekteyiz. Özellikle ailelerden beklentimiz çocuklarına cinsiyetlerini ve karşı cinslerini utanma kavramını aradan kaldırarak çocuklarıyla doğru bir dille bu konuyu konuşmalarıdır. Çocuklar ergenlik çağına gelene kadar cinsellik eğitimi aileler tarafından verilmelidir. Bizler bu tür aileler oluşsun diye bloglarımızda sizleri bilgilendirmekteyiz. Toplumumuzu bilgili çiftlerle donatana ve sağlıklı cinsel yaşama kavuşturana kadar ahlaki ve toplumsal sınırlar çerçevesinde çalışmaya tüm kararlılığımızla devam edeceğiz. 

MİSYONUMUZ:

Sex Shoplar, her sektörde olduğu gibi dönem dönem tarihsel süreçte değişikliklere uğramıştır. Teknolojik gelişmeler ile günümüzün sex shopları olan bizler, geçmişte sektörümüzde hizmet vermiş olan firmalardan daha şanslıyız. Çünkü o yıllara oranla daha seri üretim, tedarik ve pazarlama yapılabilmektedir. Dijital çağın en güzel yanı sadece, işleyişte geçen zamanın serileşmesi değil, aynı zamanda müşteri ve satış açısından sadece firmaların bulundukları şehirle yetinmek zorunda kalmıyor olmaları. Sanal dünyanın, nimetlerinden faydalanırken yasa dışı hiçbir yol izlememeye özen göstermekteyiz. Tüm süreçlerimiz, yasal ve kontrollü olarak işlemektedir. Hizmet anlayışımızın merkezinde müşteri memnuniyeti, kaliteli ve sağlıklı ürün tedarikleri, ürünlerin gizli kargo ile kişisel hayata saygılı bir şekilde müşteriye ulaştırılması sağlanır. 

VİZYONUMUZ: 

SIR PAZAR olarak sektörümüzde diğer firmalardan bizi ayıran yönümüz işimizi sadece maddi çıkara dayalı yapmıyor olmamız. İnsanların bilinçli bir şekilde, daha sağlıklı ve uyumlu olarak cinsel hayatlarını sürdürmelerini sağlamayı amaç edinmelerine yardımcı oluyoruz. Kısa zamanda, güven temelli ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğumuzu kanıtladık. Vizyonumuzu da buna bağlı olarak belirledik. Kendini kanıtlayan bir firma olarak, gelecekte son 5 yıllık periyodda kurumumuzu daha iyi ve gelişmiş olarak zirveye çıkarmayı planlıyoruz.